Mükemmel Alyans Bulma
Her gelinin istediği yüzüğü ve mümkünse de giyeceği yüzüğü hakkında bir fikri vardır. Adamınız bir yüzük takmaktan çekiniyorsa, eşleşen bant planlarınızı bir kenara koyun. Eşleşen halkalara sahip olmak, birbirlerine olan sevginizin harika bir kamu ifadesi olsa da, bu kritik bir nokta olmamalıdır. Birçok erkek yüzükleri rahatsız edici bulur, bu yüzden platin yuvarlak serme seti elmas alyans onun için eşdeğer bir yüzüğe gelmezse üzülmeyin – istediğiniz yüzüğü takın ve sevdiği yüzüğü seçmesine izin verin.

Erkekler alyans söz konusu olduğunda da birçok seçeneğe sahiptir. Kurallar, herhangi bir erkeğin onları beğenirse, elmaslarla kaplı bir alyansa sahip olabileceği noktaya değişti. Kişiliğine uyan özel bir halka yapılabilir ve eğer şanslı bir kadınsanız, yüzüğünüzle de eşleşir. Özel bir not: birçok erkek, iç kenarları yuvarlatılmış olan alyansları, rahat oturan halkaları tercih eder.
Alyanslarınızı nereden satın almayı seçerseniz seçin, ikinizi de tatmin eden bir çift bulmak çok önemlidir. Düğün gününüz ömür boyu sürecek bir etkinliktir ve bir gün sonsuza kadar beslemek isteyeceksiniz. Doğru halka çiftini bulursanız, hem karınızı hem de karınızı tatmin edecek halkaları birbirine bağlılığınızı sonsuza kadar hatırlatacaksınız.